Srí Lanka

Už jen dva dny!

Můj odlet se blíží! Pozítří touhle dobou budu už pár hodin v letadle směr Srí Lanka. Vzpomínám si, když jsem tenhle svůj výlet plánovala, bylo to na začátku jara, někdy v březnu. Domluvila jsem si dobrovolničení v organizaci Horizon Lanka (budu učit angličtinu a zeměpis, hrát s dětma hry, jezdit na výlety a tak), dělat výzkum pro svojí diplomku a když už tam budu, tak ten ostrov samozřejmě procestuju! Strašně jsem se těšila až vypadnu, až strávím léto pryč. Cca v dubnu jsem se rozhodla, že měsíc nestačí, že chci měsíce dva. Koupila jsem letenky a bylo to.

Za dva dny letím… ta doba mezi rozhodnutím jet a skutečným odletem hrozně rychle utekla. Za ten čtvrtrok mi došlo, jak dobrý kamarády a lidi kolem sebe mám (nebudu je tady jmenovat, ale určitě by věděli..). Rozhodovat se teď, asi bych jela jen na měsíc, ne na dva a užila si s nima super léto, festivaly, výlety… Jenže tenkrát bylo všechno jinak, byla jsem smutná a chtěla bejt hlavně pryč, od všeho daleko. Ale člověk holt nemůže mít všechno, i když by bylo super, kdyby mohl :D. Ale nevadí, jsem vděčná, že můžu cestovat a podívat se takhle daleko. I když se teď trochu bojím, vím, že to bude skvělá zkušenost, to je jasný!

Tak balím, mám celej pokoj zarovnanej věcma, který samozřejmě všechny potřebuju, akorát nevím, kam je narvu (asi do mojí třetí krosny, kterou nemám a mít nebudu, mám jednu :D). Na fotce spousta věcí chybí, bohužel 😀
IMG_3748 (640x480)

Jedinej dnešní odpočinek od nervování z blížící se cesty byl, když jsme jely s maminkou a Kristýnkou do Jihlavy do krásný kavárny! Dala jsem si ledový kafe z mandlovýho mlíka a bylo super.
IMG_3739 (640x480)

Ale jsem trochu klidnější, konečně mi přišlo vízum!
IMG_3749 (640x480)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.